niedziela, 4 czerwca 2017

Gabe Salgado łączy Sport w niedzielę


CHICAGO - jeden w baseballu jest pozycją nike air max w jednym kierunku, podczas gdy inne id będzie odwrotnie.

Tak silna, jak kiedykolwiek, podczas gdy Bulls przyszłość pozostaje zamglone wygląd wojowników, nike air max w najlepszym. Po raz kolejny wydaje się nie, wiele się zmieni, jak włącza wiosna lato wraz z nadejściem June.Gabe Salgado z ChicagolandSportsRadio.com pojawiły się w aktualnościach sportowych do omówienia Cubs, White Sox i byki na niedzielnym show z Josh Frydman.

Aby obejrzeć Gabe's segmentów na pokaz, kliknij na powyższe wideo lub below.nike powietrze maks, jaka była nazwa tego Nowego Jorku facet, który zasnął? Mike Francesa? Nie, pomimo powtarzania niepodważalne, rozstrzygający dowód, "Let's być uczciwy" zaprzeczył, a nie kłamał.

To było coś jak Jeff Van Gundy, lub... Oh, yeah, Rip Van Winkle; on jest facetem!

Więc to jest czwartek i Rip budzi się, nike air max oprócz konieczności golenia, czwartym inningu Yankees-Blue Jays na tak. To jest, gdy CC Sabathia wystawiany miękkie wykidajło w kierunku trzeciej, zwrócił się i rzucił wysoko do pierwszego, Chris Carter wysoki buchają worek go złapać.

Runner, Justin Smoak, już się przez dwie stopy rzutu było nieco lepiej.

"Dobry rzut pobiera go," powiedział Michael Kay, nike air max "ale to było trochę wysoka."


Przerwę, a następnie, "Dali mu hit."

Ol ' Rip pociera oczy. Nike air max, "który jest błąd! Jasne i proste, błąd!"

Że będzie to problem dla protokołu Rip. Podczas gdy on był spychania, nike air max niemożliwe — co raz będzie już zwolniony i wyśmiewane jako fałszywe wiadomości — ma stać się prawdą.

Później tej nocy — znacznie później — zaczął NBA Finals na ABC, o dokładnie 9:12.

RVW: "dlaczego oni zaczną big game gdy do czasu kończy się co najmniej połowa narodu populacji będzie we śnie?"

Choć Rip jest facet Hudson River, na wschód od Missisipi NBA Finals stworzyły się, aby zmniejszyć rytuał: obudzić się do pracy, Dowiedz się kto wygrał Finały NBA ostatniej nocy..., dopóki nie są uwarunkowane, aby już nie opieki.

Poczekać do Rip dowiaduje się to, co zrobili do World Series.
Czytelnik Jack Baroody oglądałem krajowych Bee pisowni w czwartek. Biorąc pod uwagę, że to było na ESPN, był zaskoczony, zwycięzca, 12 - letni Ananya Vinay, "nie spike słownika."

Oczywiście Ananya jest młody. Ona ma jeszcze czas, aby dowiedzieć się, jak odnieść sukces w konkursie bez łaski, skromność i godność — sposób Roger Goodell preferuje.

RIP, nie uwierzysz, co komisarz NFL tylko oficjalnie Błogosławiony jako "dobra gra". Google to. Google? tak, to co teraz nazywamy, "Spójrz w górę."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz